ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.kartalcicek.org sitesinde vereceğiniz siparişlerde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Gaziosmanpaşa Çiçekçilik

Gaziosmanpaşa Çiçek gönder

kartal çiçek, ithal,SALON ÇAMI

kartal çiçekci , Kod 4617
230 TL + KDV
kartal  çiçekçileri, Spatifilyum

kartal çiçek gönder, Kod 4835
100 TL + KDV
kartal çiçek,   3 Lü Messengene

kartal çiçek yolla, Kod 88
170 TL + KDV
kartal  çiçekçisi,İthal Benjamin

kartal çiçekçilik, Kod 4151
230 TL + KDV
kartal  çiçekçi, 2 li Messengene

kartal çiçekciler, Kod 1451
100 TL + KDV
kartal çiçek,  İthal Margarite

kartal çiçekçi, Kod 1842
100 TL + KDV
kartal  çiçekçisi,    Beyaz Çiçekli Ferforje

kartal çiçekçilik, Kod 2235
300 TL + KDV
Kartal Çiçekçi Web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgi Güvenliği
Kartal Çiçekçi Web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.Kartal Çiçek

Kişisel Bilgilerin Kullanılması Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için iş ortaklarımız ( anlaşmalı kargo firmaları gibi ) ile paylaşılır.Kartal Çiçekçi