ÜYE OL VEYA GİRİŞ YAP
 

Şifremi Unuttum
Hızlı Sipariş
www.kartalcicek.org sitesinde vereceğiniz siparişlerde gönderen bilgilerini her defasında girmek yerine üye olup hızlı bir şekilde siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haberdar Olma
Kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için üye olmanız size öncelik kazandıracaktır. Bu yüzden aktivasyonsuz ve hızlı bir şekilde üye olmanızı öneririz.

Fiyat Arası

İzmir Çiçek
kartal  çiçek yolla, Kırmızı Gül Buketi

kartal çiçekçisi, Kod 4591
180 TL + KDV
kartal  çiçekciler, Cenaze Çelengi

kartal çiçek gönder,Kod 1884
250 TL + KDV
kartal  çiçek, gül büketi,

kartal çiçekçileri, Kod 4271
215 TL + KDV
kartal  çiçek yolla, Mevsim Arajman

kartal çiçekçisi, Kod 837
125 TL + KDV
kartal  çiçekciler, Kalp Vazoda Lilyum  & Güller

kartal çiçek gönder, Kod 3986
140 TL + KDV
,kartal  çiçekçi,   mavi çift dallı orkide

kartal çiçekçilik, Kod 4471
175 TL + KDV
1 2 3 4 5 6 ... 10 İleri
Kartal Çiçekçi Web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Garanti Bankası Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgi Güvenliği
Kartal Çiçekçi Web sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.Kartal Çiçek

Kişisel Bilgilerin Kullanılması Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için iş ortaklarımız ( anlaşmalı kargo firmaları gibi ) ile paylaşılır.Kartal Çiçekçi